--> תנאי שימוש - SkyCanvas - סקיי קנבס

תנאי שימוש באתר SkyCanvas

פרטיות ותקנון

ברוכים הבאים אל Sky Canvas (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (גלריית תמונות אינטרנטית) ייצוגי עבור Sky Canvas והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני/זכויות יוצרים

האתר והתוכן המופיעים בו לרבות עיצוב האתר, תמונות, טקסטים, איורים, צילומים, קטעי אודיו, שרטוטים, גרפיקה, שמות וסימנים מסחריים, צרור רעיונות חלקי או כולל, כל מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר וכן קבצים ויישומים מכל מין וסוג שהוא המופיעים באתר לרבות המוצרים הנמכרים באתר כולל התמונות הנמכרות בין שהינם רשומים ובין אם לאו, שייכים בלעדית לאתר ו/או לצד שלישי אשר הרשה למפעיל האתר להשתמש בהם, להציג אותם ולמכור אותם באתר, והם מוגנים ע”י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל וכמו כן ע”י אמנות בינ”ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.
המידע והעיצובים שייכים באופן בלעדי למפעיל האתר ו/או לצד שלישי אשר התיר למפעיל האתר להשתמש בהם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם, ליצור עבודות נגזרות או למכור ו/או להציג ו/או להכניס שינויים ו/ או להשתמש בכל דרך אחרת במידע ובמוצרים המופיעים באתר מלבד שימוש עצמי של המשתמש/ת, אלא אם כן ניתנה הסכמה מוקדמת כתובה ומפורשת של מפעיל האתר.

המשתמש/ת מאשר/ת ומתחייב/ת כי לא ימכור/תמכור מוצרים שרכש/ה באתר לצד ג’ כלשהו

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של Sky Canvas ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

ביטול עסקה והחזרת מוצר

הגולש מצהיר כי הינו מודע לכך שהמוצרים באתר הינם מוצרים המופקים בהזמנה אישית, רק לאחר שביצע את ההזמנה באתר, ואינם “מוצרי מדף”. מוצרים אלו אינם ניתנים להחלפה אלא אם נמצא בהם פגם במוצר המהווה אי התאמה כהגדרתו ב”חוק המכר”.

משכך, עם קבלת המוצר, הן באיסוף עצמי והן ע”י השליח, חלה חובה על הגולש לבדוק את המוצר ובמידה של אי התאמה עליו להודיע לאתר או לשליח כי קיימת אי התאמה, ועליו לצרף אסמכתאות התומכות בטענתו. אי הודעה על אי התאמה מיד עם קבלת המוצר, מבטלת את זכות הגולש לקבל החזר כלשהוא והוא יחשב כמי שקיבל את המוצר

בעת ביצוע הרכישה באתר על המשתמש/ת לקחת בחשבון כי מסיבות טכנולוגיות הצבעים אשר המשתמש/ת רואה על המסך עשויים להיות שונים מהצבעים של התמונה, פוסטר, איור או צילום אותו יקבל בפועל (והצבעים אף יכולים להיות מושפעים מגודל התמונה המודפסת והחומר עליו הודפסו, כפי שנבחר בהזמנה שביצע המשתמש). בדרך כלל ההבדלים קטנים כתלות באיכות מסך המחשב של המשתמש. האתר עושה את מירב המאמצים על מנת לספק מוצר איכותי אך לא יחליף מוצר מהסיבה שהצבעים אינם זהים לצבעים אשר נצפו על ידי המשתמש/ת.

כמו כן טעות בתיאור המוצר לא תחייב את האתר.

 

אבטח מידע

מפעיל האתר מודע לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באינטרנט ולכן הוא נוקט באמצעי זהירות מתקדמים עבור רכישה בטוחה. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת, בטכנולוגיית הצפנת הנתונים ברמה הגבוהה ביותר

ופרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת. מפעיל האתר מקדיש משאבים ונוקט אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ו/או למחשבי החברה ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים/ות באתר. עם זאת, על אף המאמצים והמשאבים המושקעים בכך, מפעיל האתר אינו יכול להתחייב בפני המשתמשים/ות לכך שלא תתאפשר חדירה לא חוקית למאגרי המידע הכלולים באתרים וברשת

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר Sky Canvas

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.